Albaylift Asansör Firması Hakkında

Albaylift Asansör Firması;Zaman ilerledikçe teknolojinin de gelişmesi ile birlikte araç sayısında ciddi oranda artış bulunmaktadır. Özellikle de büyük şehirlerdeki araç sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. Araç sayısındaki artış sebebi ile bir takım problemler ortaya çıkmıştır. Bunlardan en önemlisi de park sorunu olmuştur. Park alanları yetersiz gelmiş ve çözüm olarak katlı otoparklar inşa edilmiştir. Bu sayede bu sorun kısmi olarak ortadan kaldırılmaya çalışılmıştır. Katlı otoparklarda ise mutlaka olması gereken en önemli sistem tabiiki de ise araç asansörleridir.

Albaylift araç asansörleri sayesinde araçlar hem güvenli hem de hızlı ve konforlu bir şekilde katlar arasında taşınabilmektedir. Araç asansörleri ile ilgili daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Albaylift Asansör Firması

ALBAY LİFT’ in kurucusu sektördeki yurt dışı ve yurt içi başarı ve deneyimlerini aktarmak üzere kurduğu bir firmadır. Yaptığı çalışmalar ile Albaylift Araç Asansörü, Hidrolik Yük Asansörü (Tek Piston ve Çift Piston), Makaslı Yük Platformu, Seyyar Rampa Platformları, Engelli Asansörü, Personel Yükseltici Platformu ve 360 derece ı satış sonrası servis hizmetleri Döner Tabla Platformu  konusunda geniş bilgi birikimine sahip eğitimli, deneyimli, birimli personel gücü sürdürmektedir. Bu sayede kısa sürede dünyanın birçok noktasında sektöründe deneyimli ve uzman firmaları bulmuştur. Böylece kendi adına üretimler yaptırmıştır. Aynı zamanda yine dünyanın en tanınmış firmalarından Türkiye Bayiliği için teklifler almıştır.

Kurucumuz 15 yıllık sektör deneyimini ve profesyonelliğini harmanlayarak ALBAY LİFT firmasını sektöre kazandırmıştır. Firmamız kurulduğumuz günden bugüne dek müşteri odaklı çalışmaktadır. Ayrıca iş ortaklarına sağladığı kaliteli ürün gamı ile tüm Türkiye’de tercih edilen bir marka olmuştur.

Sektöründeki tüm yenilikleri her an takip etmektedir.  Ar-Ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine katma değer sağlayacak ürünler geliştirmektedir. Sanayi alanında birçok kurum ve kuruluş tarafından ürünlerimiz tercih edilmektedir. Aynı zamanda ürünlerimiz yüksek donanım ve kaliteye sahip güçlü performans araçlarıdır.

Bir ürünün toplam kalitesi, o ürünün imalatında kullanılan malzeme ve komponentlerin ayrı ayrı sahip olduğu kalite değerlerinin bir bütünü olarak değerlendirilebilir. Bundan dolayı, asansörlerimizde ilgili yönetmelik ve standartlara uygun ve sürekli olarak test, muayene ve kontrol prosedürlerine tabi tutulan kaliteli malzeme ve komponentleri kullanmaktayız. Firmamızın dayandığı bu felsefe, ALBAY LİFT her birine satıştan teknik servise kadar her aşamada proje-montaj-teslim ve teknik servis süreçleri boyunca üstün kalite damgasının vurulmasının bir güvencesidir.