Dr Ekspertiz Firması

Dr oto ekspertiz firması farkını araç alım satımlarınızda tarafsız güvenilir hizmetler alabileceğiniz ve ihtiyacınız olan paketi seçebilmeniz mümkün.  Bronz Paket , Temel Paket, Temel Plus, Silver , Silver Plus, Gold Paket , Gold Plus, Garantili Paket Havaalanı paketi gibi bir çok alternatifiniz de mevcut.

Garantili paket her daim en çok tercih edilen elbette içeriğine bir göz atalım ; Motor Ekspertiz, Alt / Ön / Mekanik Ekspertiz, Kaporta Ekspertiz / Boya Ekspertiz ve OBD / Beyin testlerini içermektedir. 1 ay 1000 kilometre (Kaporta, Boya, Motor, Mekanik GARANTİLİDİR)

Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmetleri için Ümraniye oto ekspertiz firmaları ile iletişime geçiniz.

Tüm bu süreçler tamamlandıktan sonra 18 Sayfalık detaylı ekspertiz raporunuz ayrı ayrı sistem üzerinden otomatik olarak cebinize gelmektedir. Raporlara ek olarak aracın tüm ekspertiz anındaki resimleri; çizik, ezik, iç kısım, motor ve alt kontrollerin resimler ekte gönderilecektir.

Ekspertiz Testleri

Düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz’i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel kişilerdir. Bu sayede tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda tasarruflarınızı güvence altına almaktadır. Özellikle bu hedefinden mutluluk duymaktadır. Hatta Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz. Bunlardan biri de Ümraniye oto ekspertiz‘ dir.

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;https://www.drekspertiz.com/umraniye-oto-ekspertiz/

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Dr Ekspertiz

Araç ekspertiz Ümraniye; en profesyonel araç ekspertizi ve testleri kısa süre içinde yapılıp rapor ile sizlere sunulmaktadır. Detaylı ekspertiz raporu sayesinde aracın tüm geçmişi ile ilgili bilgiyi kolaylıkla edinebilmeyi sağlamaktadır. Bu sayede aracı alıp almama konusunda net bir karar verebilirsiniz. Özellikle aracın incelenmesinde; Dyno testi, motor testleri, boya kaporta testi, arıza elektronik ve mekanik gelişmiş testler yapılmaktadır. Bu testler alanında uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

En iyi ve en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile bilgisayar ortamında alınan detaylı test yapmaktadır. Aynı zamanda sonuçları, en sade ve anlaşılır dilde raporlanarak sözlü ve yazılı olarak sizlere sunulmaktadır.

Özellikle profesyonel, güvenli ve tarafsız oto ekspertiz raporu için Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Hazırlanan rapor sözlü ve yazılı olarak aracı muayeneye getiren kişiye aktarılmaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti için Dr oto ekspertiz şubeleri veya size en yakın bayileri ile irtibata geçebilirsiniz.