Forces Asansör Hakkında

Forces Makina Hakkında  bilgi sahibi olmak için firma ile irtibata geçiniz.

Forces Makina asansör firması yurt içi ve yurt dışında yapmış olduğu başarı ve deneyimleri sayesinde sektöründe adını duyurmayı başarmıştır. Yapmış olduğu hizmetlerden hidrolik yük platformu, seyyar rampa platformları, engelli asansörü, personel yükseltici asansör ve makaslı lift üretmektedir. Ayrıca yük asansörü ve araç asansörü de piyasaya sunmaktadır. Satış sonrası servis hizmetleri konusunda da geniş bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Kısa süre içerisinde dünyanın her yerinde sektöründe deneyimli firmaları bularak kendi adına üretimler yaptırmıştır. Bu sayede dünyanın en tanınmış firmalarından Türkiye Bayiliği için teklifler almıştır.

Uzun yılların tecrübesine sahip bir firma, deneyim ve profesyonelliği ile müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Bu sayede Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olmayı başarmıştır. Ayrıntılı bilgi için https://forcesmakina.com/

Yük Asansörü

Genellikle yük asansörü alışveriş merkezi, hastane, fabrika, depo gibi pek çok alanda yük taşıma amacı ile  kullanılmaktadır.  Hatta yük asansörleri asansör boşluğu ayrılmamış alanlarda bile kullanılmaktadır. Böylelikle çoğunlukla tercih edilmektedir. Bu asansörler teknik olarak insan taşımaya uygun değildirler. Yalnızca yük taşımak amacı ile üretilmektedir.

Yük asansörleri ile ilgili detaylıbir bilgi sahibi olmak isterseniz eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

O halde hemen Forces Makina ile irtibata geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Hakkında

Forces Yük Asansörü firması; yük taşımak için asansörlerin imalatını yapmaktadır. Firma sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmıştır. Aynı zamanda yük asansörleri yük taşıma işlerinin çok olduğu alanlarda kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar yük taşıyabilmektedirler.

Hidrolik yük asansörleri ise diğer asansörlerin çalışma sistemine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için tercih edilmektedir. Özellikle mimarlar için de ideal bir çözümdür. Yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin fazla olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlaması hem de konforlu olması mümkündür. Foces makina tarafından yük asansörlerinin imalatı güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.