İnegöl Mobilya Vadi Markası

İnegöl mobilya vadi markası ile Türkiye’de ve dünyada adını duyurmuştur. İnegöl mobilyasının üretiminde öncü olan inegöl mobilya vadi; modern ve birbirinden şık mobilya modelleri ile yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin gözdesi haline gelmiştir.

İnegöl Mobilya Vadi Markası

Bursa İnegöl Mobilya Cenneti Vadi’nin, bu yıl tasarım ürünleri yine revaçta. 2021 yılı dekorasyon fikirleri ile ortaya çıkan model ve ürünler göz kamaştırdı. Özellikle renk tonları ve ürün yelpazesi ile önümüzdeki yıllarda da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Bursa reklamlarda geri planda mobilya konusundadır. Reklamı yok diye kararsız kalabilirsiniz. Ancak şöyle düşünün reklama ayıracakları bütçeyi ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için ayırdıkları bir gerçek. Bu nedenle her reklamı gördüğünüz marka iyi olacak diye bir kaide yoktur….

Unutmayın ferrarinin de reklamı yoktur. İyi olan her şey geri planda kalmayı tercih eder fısıltı gazetesi diye tabir ettiğimiz müşteri portföyü bir üründen memnun kaldı ise sırası ile her yere herkese söylemekten çekinmeyecektir. Nitekim memnun kalmadıklarını da dile getirdikleri için en iyi referans kullanıcıdır.

Mobilya Firması

İnegöl Mobilya firmalarından biri olan inegöl mobilya vadi 2017 yılının ilk çeyreğinde bu sektöre girmiştir. Sektörde olduğu tarihten beri oldukça başarılı ve aktif olarak imalattan halka satışlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda yıllara özgü moda ve trende uygun ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir. Almanya’da yeni açtığı şubesi ile gurbetçi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern, Klasik, Chester, Art deco ürünleri ile beraber bunun yanında İskandinav Avangarde serileri de Vadi’de.

Koltuk takımları, yemek odaları, yatak odaları, köşe koltuk takımları, düğün paketleri, çocuk ve genç odaları gibi bir çok kategoride yüzlerce ürüne sahiptir. İhtiyacınıza yönelik mobilyaları satın almak için İnegöl mobilya vadinin müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle online satış sitesini inceleyebilirsiniz. Hatta İnegöl’de bulunan mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Koltuk takımı satın aldığınızda kumaş türünde ve kumaş türünde değişiklik yapabilme imkanınız vardır. Ürünü satın aldığınızda tarafınıza kumaş renklerinin ve kumaş türlerinin olduğu kartela tarafınıza iletilecektir.