Mobilya Tercihleri

Zevklerin ve renklerin kişiden kişiye değiştiğini bilmeyen yoktur. Herkesin kendi tercihine göre evini dekore edebileceğini düşünürsek bu mobilya seçimi de size bağlı olacaktır. İstediğiniz her renkte tercih yapabilirsiniz tabii ki ancak uyumlu bir ortam istiyorsanız bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekecek…

Bu ayrıntıları şöyle bir incelersek başta modern mi yoksa klasik mi hatta vintage mı bir seçim yapmanız gerekmektedir. Yaş faktörünün de bu seçimde büyük bir önemi olduğunu düşünüyorum. Genellikle gençler daha spor tarz veya daha farklı olarak görüldüğü için vintage yani eskiye dönük bir tarz yaratırlar. Ancak 30 yaş ve üzeri için bu mobilya seçimi daha modern veya klasik tarzlara dönüşür.

Mobilyanızı seçtikten sonra aynı ortama göre aksesuarlarınız, mumlar, saatler, halı ve perde seçimine varana kadar her ayrıntı da tüm mobilyalarla uyumlu olmalıdır. Sonuç olarak modern parçalar yani günümüzde kullanılan ürünler ile vintage parçaları bir araya getirmek biraz kafa karışıklığına neden olabilir. Eğer kararsız bir insansanız işiniz hayli zor!

inegöl mobilya firmaları’ndan biri olan mobilyanız inegölden’den mobilya almayı düşündüğünüzde hem zevkinize hem de kriterlerinize uygun mobilya ürünlerini bulabilmeniz mümkündür.