Özgün Tasarım Mobilyalar

Son yıllarda çocuk odalarına verilen önem bir hayli arttı gelişen teknoloji yeni üretilen mobilyalar ve dekoratif aksesuarlar ile ebeveynler artık bebek çocuk genç fark etmeksizin değişik tasarımları hayata geçiriyorlar. Özellikle bebek odalarında kullanılan montessori yatak hem çocuk hemde genç odaları için son dönemlerin en popüler mobilya trendi diyebiliriz.

Montessori yatağın özellikleri ebeveynler için ekstra güven teşkil ediyor. Düşme tehlikesi bulunmayan yatak yere yakın olması ile çocuklarında kendi başlarına çıkıp yatabilecekleri gündüzleri ise oyun alanına dönüştürebilecekleri bir alan. Üstelik her alana uygulanabiliyor siz odanızın ölçülerinizi verdiğinizde oraya göre tasarlanıp hayata geçiriliyor. Bunun yanı sıra kullanılan malzemenin kalitesi ve boyanın alerjik özellikler içermemesi de oldukça önemli bir ayrıntı. Odanın geri kalanı için soft pastel tonlar kullanabilir dekoratif aksesuarlar ile meç edebilirsiniz.

Sizde çocuğunuz için güzel ve tarz genç odası arayışında iseniz https://www.inegolmobilyavadi.com/ firmasının ürünlerine göz atabilirsiniz.