Renk Kombinasyonu

En İyi Renk Kombinasyonu

Doğru renk kombinasyonunu bulmak bütünsel ve stil sahibi tasarımlarda en önemli adımlardan birisidir.Bu sezon canlı yeşiller, parlak maviler, morlar, metalik griler çok moda! Dekorasyon ürünlerinde bu renkler sıkça karşımıza çıkmakta. Fakat her sezon yeni mobilyalar almak zorunda değilsiniz. Küçük dokunuşlar ile beraber mobilyalarınızı trend hale getirmeniz mümkün.

Bunun yanında mobilyalarda kullanılan ve modası geçmeyen renkler de vardır. Genellikle açık renk ve kahve tonlarına sahip mobilya daha çok tercih edildiğinden, her sezon rağbet görür ve modası asla geçmez.

Mobilyalarınızda tercih edebileceğiniz hiç eskimeyecek renklere örnek verecek olursak en başta krem,kahve ve kahve tonları, turkuaz gibi renkler gelir.

Eğer sizler yeni bir oturma grubu almak istiyorsanız, mobilyanın fiyatı ve modeli kadar renklerin uyumuna ve kombinasyonuna da önem vermelisiniz. Renkleri seçerken fazla açık veya fazla koyu renklerden kaçınmalısınız. Koltuklarınızda da şık ve göz alıcı bir görünüme ulaşmak istiyorsanız mutlaka canlı ve parlak renkler seçmelisiniz. Tabi canlı ve parlak renklerin yanında eğer klasik bir görünüm yaratmak isterseniz koyu kahve tonlarını da mobilyalarınız için tercih edebilirsiniz..

En Kaliteli ve güvenilir Mobilyaları Mobilyanız inegölden inegöl Mobilyası farkı ile satın alabilirsiniz.