4 Gün İstanbul Turuna Ne Dersiniz?

İstanbu Tour 4 Gün Geçirin!

İstanbul’da gezmek ister kendi aracınızla ya da oto kiralama ile trafikten dolayı pek zordur. Aynı zamanda gittiğiniz yerle ilgili bilgilendirilmek ve öğrenmek istersiniz. Turlar bu anlamda büyük avantajdır.

4 Gün İstanbul Paketi, İstanbul’u keşfedin, şehrin önemli yerlerini ziyaret edin, havaalanı transferi, konaklama ve turlar dahil.

Kısa Yol: 3 Gece & 4 Gün

1. Gün: Otele transfer. Günün geri kalanı boş zamanlarında.

2. Gün: Tam Gün İstanbul Turu. Otelde geceleme. (Kahvaltı öğle yemeği)

3. Gün: Yarım Gün İstanbul Turu. Otelde geceleme (Kahvaltı)

4. Gün: Havaalanına transfer. (Kahvaltı)

Ayrıntılı Yol Programı:

1. Gün: Atatürk Havalimanı’nda buluşma ve otele transfer . Günün geri kalanı boş zamanlarında. ( İsteğe Bağlı Akşam Yemeği Turu Turu, İstanbul’da başka bir gece için de planlanabilir )

2. Gün: Kahvaltı otelde. Otelden alın ve tam gün Imperial & Ottoman Splendours Tour öğle yemeği için yola çıkın . Dünya Sekiz Harikasından biri olarak kabul edilen Ayasofya Müzesi’ni gezerek turumuza başlıyoruz , mimarlık tarihinde eşsiz bir yer işgal ediyor, bu büyüklükte ve yaşta hala yaşanmış nadir eserlerden biri. Bir sonraki ziyaretimiz , adını dünyaca ünlü enfes mavi İznik çinilerinin dekorasyonundan alan Sultanahmet Camii olacak . Ayrıca, dünyada aslen altı minare ile inşa edilmiş tek imparatorluk camisidir. Hipodrom Meydanı’na devam ediyoruzEski Bizans’ın spor ve sosyal merkezi, 100.000 seyirciyi izledi ve imparatorluğun tüm köşelerinden Mısır Dikilitaş ve Yılanlı Sütun gibi nesnelere sahipti . Ardından dünyanın en büyük ve en eski kapalı çarşı olan Kapalıçarşı’yı ziyaret ediyoruz . İstanbul’da 4000’den fazla dükkanla ticaret ve ticaret merkezi oldu. Kapalıçarşıdan sonra öğlen yemeği yiyeceğiz .

Yeni Camii olarak da anılan Valide Camii’ni ziyaret edeceğiz ve 1664’te tamamlanacak olan burası, klasik tarzda inşa edilen son imparatorluk camisi ve hem kara hem de deniz trafiğinin yanı sıra kalabalık şehir hayatının merkezlerinde yer alıyor. Ardından Topkapı Sarayı’nı , erken ve orta dönem Osmanlı sultanlarının konutunu ziyaret ediyoruz . Bu asıl Osmanlı padişahlarının ikamet ve 15 den Osmanlı yönetiminin merkezi olan th 19 inci yüzyılda. Ziyaretimiz sırasında , dünyanın en iyi Çin seladon seramikleri koleksiyonlarından birini içeren muhteşem İmparatorluk Hazinesi , Bağdat Köşkü, Kutsal Emanetler ve Mutfak Bölümü göreceğiz. . Harem, Sultan hariç herkese yasak olan sarayın içinde yer almaktadır. Turun sonunda otele sür.

3. Gün: Kahvaltı otelde. Otelden alın ve Yarım Gün Boğaz Turu Turu için yola çıkın . Kapalıçarşı’dan sonra İstanbul’un ikinci büyük kapalı çarşı olan Mısır Çarşısı’nı ilk ziyaret edeceğiz . Herbalistleri için iyi bilinir; Mısır Çarşısı, kurutulmuş doğal meyveler, baharatlar, çiçek tohumları, kökleri ve kuruyemiş kabuklu meyveler, şarküteri ürünleri ve çeşitli Türk Lokumu ile birlikte nadir bitkilerin kabuklarını sunmaktadır. Mısır Çarşısı’ndan sonra Boğaz’ın bir girişi olan Haliç kıyıları boyunca ilerleyeceğiz ve Eski İstanbul’un doğal limanı.

Daha sonra Boğaz’da unutulmaz bir Yolculuk için teknemize bineceğiz, boğaz Asya ve Avrupa arasındaki iki kıtada yer alan eşsiz İstanbul’dan geçiyor . Seyir sırasında, süsleme eşsiz manzaraları görmek için bir şans olacaktır Asya ve Avrupa gibi 19 kıyıları inci yüzyıl ahşap konakları , Rumeli Hisarı inşa Fatih’in, sadece 3 ay Anadolu Hisarı , hayali Dolmabahçe ve Beylerbeyi sarayları ve avcılık locaları.

Turun sonunda otele dönüş. Günün geri kalanı boş zamanlarında.

4. Gün: Kahvaltı otelde. Boş zamanlarınızda. Check-out ve Atatürk Havalimanı’na arabayla gidin .

Mevcut Günler:
Paz Mon Sal Çar Per Cum Sat

Özel yapılmış, isteğiniz üzerine özelleştirilebilir

Dahil Olanlar:
• Özel havaalanı transferleri

• İstanbul’da 3 Gece Konaklama & Kahvaltı Otel Konaklama

• 1 Tam Gün Grup Turu A / C Araç, Müze Ücretleri ve öğle yemeğinde pick-up ve bırakma, rehberlik, ulaşım

• 1 Yarım Gün Grup Turu A / C Araç ve Müze Ücretleri’nde pick-up ve drop, rehberlik, ulaşım

• TURSAB seyahat sigortası (acentenin iflas etmesi, iflas etmesi ve tasfiyesi halinde seyahat acentesi tarafından kabul edilen ve taahhüt edilen hizmetlerin masraflarını kapsar).

• Yerel vergiler

Dahil Olanlar
• Personele ipuçları, kişisel nitelikteki eşyalar.

• Yemekli içecekler (kahvaltıda servis edilen içecekler hariç).

• Uluslararası geliş ve gidiş uçak biletleri.

• Giriş vizesi

Fiyatlandırma

Nihai fiyat, katılımcı sayısına, otelde odaya, seyahat tarihlerine bağlı olarak hesaplanacaktır. Soruşturmayı gönderdikten sonra mümkün olan en kısa sürede ayrıntılı bir güzergah alacaksınız. Bütçeniz varsa, bize anlatabilir ve bütçenizi dikkate alarak seyahat programınızda çalışacağız.