Araba Kiralama Firması

Araba Kiralama ofisi olarak bilinen Beydağı Motors; Bakırköy ve çevresinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına her geçen gün kendini geliştirmekte ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Ekonomik, lüks, spor ve klasik araç kategorilerinde bir çok model araca sahiptir. Bu sayede müşterileri ihtiyaçlarına yönelik aracı seçmekte ve kiralamaktadır. Kiralama hizmetinde; günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak tercih edebilmektedirler.

Yapılması gereken tek şey aracın seçilmesidir. Aracın seçilmesinin ardından ehliyet ve kimlikle birlikte kiralama ofisine gidilmesi gerekir. Gerekli sözleşmenin imzalanmasının ardından belirttiğiniz günler içerisinde aracınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Araba Kiralama Ofisi

Bakırköy Beydağı Motors Kiralık Araç ofisinden hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralamanız mümkündür. Araç kiralamak günümüzde kısa süreli olarak araba sahibi olmanın en kolay yoludur. Çoğu zaman şehir dışına çıkacak kişilerin ve günübirlik ihtiyaçlar için araç kiralama hizmetinden faydalanılır. Bu sayede kişiler istedikleri süre içerisinde araba sahibi olabilir.

Örneğin; ailenizle birlikte kısa süreliğine şehir dışına çıkacaksınız ve otobüs kullanmak istemiyorsunuz. Bir ailenin gidiş geliş bilet maliyeti araç kiralamaktan daha fazladır. Bu sebeple böyle bir durumda araç kiralamak daha doğru bir tercih olacaktır. Hem uzun yolculuğun tadını doyasıya çıkarırsınız hem de istediğiniz yerlerde mola verip dinlenebilirsiniz. Aynı zamanda yolunuzun üstündeki diğer şehirleri gezebilir, güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Bakırköy Kiralık Araç Firması

Bakırköy Kiralık Araç firması olarak bilinen Beydağı Motors; uzun yıllardır Bakırköy ve çevresinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Ekonomik, lüks, spor ve klasik araç kategorilerinde bir çok aracı bulunmaktadır. Bu sayede müşterileri istek ve ihtiyaçlarına göre araç kiralayabilmektedir. Ekonomik fiyatları ile ise müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak araç kiralama seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede müşterileri kısa ve uzun dönemde araç kiralayabilmektedir. Araç fiyatları için https://www.beydagimotors.com/fiyat-listesi linkini tıklayınız. Araç kiralamak için ehliyet ve kimliğiniz ile Beydapı Motors ofisine gitmeniz yeterli olacaktır. Eğer kiralanan aracı birden fazla kişi kullanacak ise o kişinin de ehliyet ve kimliği ile ofise gitmesi gereklidir. Beydağı Motors’un iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Beydağı Motors
Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz)

Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

Email : beydagimotors@gmail.com