Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu, Ankara‘ya üniversite okumaya gelmiş olan çok fazla öğrenciye kurulduğu günden bugüne kadar  güvenilir ve kaliteli barınma hizmeti sağlamıştır.

Ankara Kız Yurdu Hakkında;

Ülkü Ankara Kız  Öğrenci Yurdu hizmetleri şu şekildedir.

Yurt çalışanları tarafından odaların ve ortak alanların temizliği yapılmaktadır. Aynı zamanda 7/24 boyunca kesintisiz sıcak su ve ısınma  imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi mevcuttur. Bununla birlikte güvenlik hizmeti, wireless internet hizmeti ve çamaşırhane hizmeti verilmektedir. Tüm odalarda öğrencilere özel  çift kapaklı elbise dolapları, özel çalışma masası ve sandalyesi bulunmaktadır.Yurt içerisinde kütüphane ve de çalışma salonu bulunmaktadır. Ayrıca yurdun müstakil bahçesinde vakit geçirebilme imkanı sunulmaktadır.

Hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için arama motorları aracılığı ile yurdun ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Özel Ankara Kız Yurdu Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başındadır. Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır.

Yurtta Kalmanın Avantajları

Ülkü kız yurdu Ankara’da bulunmaktadır. Ankara’ya üniversite okumak için gelen öğrencilerin konforlu bir şekilde konaklayabilmeleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Yurtlar öğrenciler için evlerden daha avantajlıdır. Çünkü evde yapılması gereken pek çok iş vardır. Evin sorumluluğu daha fazladır. Örneğin; Yemek, temizlik, çamaşır ve fatura gibi işler öğrencileri zorlamaktadır. Yurtlarda günün belli saatlerinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Aynı zamanda kesintisiz olarak sıcak su ve ısınma sağlanmaktadır. Aynı zamanda 7 gün 24 saat  güvenlik kamerası ile yurt etrafı gözlemlenmektedir. Güvenlik yurt girişlerinde beklemektedir. Öğrenciler için hem ev ortamı hem de güvenli bir ortam sağlayan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara ailelerin de güvenini sağlamaktadır. Detaylı bilgi almak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10