Araç Asansörü Ürünü Forces

Araç Asansörleri, genelde müteahhitlerin yapmış oldukları binalarda otopark sistemlerini daha verimli kullandığı asansör sistemidir.

Bu asansörler sayesinde binaların alt katlarına emniyetli bir şekilde inmesini sağlayan hidrolik sistemlerdir. Aracın içindeki kumanda sayesinde kepenk açılır ve araç bu şekilde içeri girer. Araç asansörünün kol mesafesindeki butona basarak yukarı veya aşağı hareket ettirerek istediği kata gitmektedir. Uzaktan kumanda ile kattaki kepenk sistemini de aktif etmektedir. Böylece kepenk açılmakta ve araç katında park etmiş olur. Fakat kepenk kapanmazsa hareket etmez. Asansörden indiği takdirde kepenk kapanmalıdır.

Forces Makina, 2010 yılında kurulan bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Firma yük asansörü, araç asansörü ve makslı lift konusunda bir çok firmaya hizmet vermektedir. Müşterinin tamamen isteğine ve talebine göre üretilen yük asansörü, araç asansörü, yük platformlarının fabrikamızda işinin ehli personellerimiz ile  üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Sanayinin en kalifiye çalışanlarından oluşan hem alt hem de üst kadromuz,  uzun yıllara dayanan deneyimleri ile farklı pek çok sektöre hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarını Marmara Üniversitesi, TÜBİTAK, KOSGEB ve GYTE desteğiyle yürütmektedir.