Asansör Firması Forces Makina

Forces Makina Hakkında ve tüm hizmetleri ile ilgili bilgi almak için firma ile iletişime geçiniz.

Forces Makina asansör sektöründe yurt içi ve yurt dışı başarı ve deneyimleri ile adını duyurmayı başarmıştır.  Yapmış olduğu çalışmalarla hidrolik yük platformu, seyyar rampa platformları, engelli asansörü, personel yükseltici asansör ve makaslı lift üretir. Aynı zamanda araç asansörü ve yük asansörü de piyasaya sunar. Satış sonrası servis hizmetleri konusunda da geniş bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Kısa süre içerisinde dünyanın her yerinde sektöründe deneyimli firmaları bularak kendi adına üretimler yaptırmıştır. Bu sayede dünyanın en tanınmış firmalarından Türkiye Bayiliği için teklifler almıştır.

Yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip bir firma olan Forces Makina; deneyim ve profesyonelliği ile müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutar. Bu sayede Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olmayı başarmıştır. Detaylı bilgi için https://www.forcesmakina.com/

Yük Asansörü

Fabrika, depo, alışveriş merkezi, hastane gibi birçok alanda yük taşıma amacı ile yük asansörü kullanılmaktadır. Yük asansörleri asansör boşluğu ayrılmamış alanlarda dahi kullanılabilmektedir. Bu sayede sıklıkla tercih edilmektedir. Teknik olarak insan taşımaya uygun değildir. Bu asansör sadece yük taşımak amacı ile üretilmiştir.

Yük asansörleri ile ilgili ayrıntılı bir bilgi sahibi olmak isterseniz eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

O halde hemen Forces Makina ile iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Hakkında

Forces Yük Asansörü firması; yük taşımak için asansörler üretmektedir. Asansör sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır.  Yük asansörleri aynı zamanda yük taşıma işlerinin fazla olduğu alanlarda kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar yük taşımaktadır.

Diğer asansörlerin çalışma sistemine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için tercih edilen hidrolik yük asansörleri mimarlar için de ideal bir çözümdür. Yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin fazla olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem konforlu hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilmeniz mümkündür. Yük asansörlerinin imalatı Forces Makina tarafından güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.