Asansör Firması Forces

Forces Makina Asansör Firması kurulduğu 2010  yılından beri birden çok asansör çeşitleri ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan araç asansörü, teknolojik sitemlerden biridir.  Bu araç asansörleri kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede araçlarınızın emniyetli ve hızlı bir şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Forces Makina Asansör Firması

Firma sahip olduğu kalite belgeleri ile kalitesini bir kez daha kanıtlamayı başarmıştır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini önemseyen ve kalite odaklı yaklaşım sergileyen şirket, çalışmalarını da bu ölçüde özen ve gayetle yapmaktadır. Forces asansörlerinden yararlanmak isterseniz, şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili https://forcesmakina.com/ web siteye hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Forces Makina ile irtibata geçiniz.

    •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
    •  Tel: 08502411025
    •  Gsm: 0532 785 44 65
    •  Faks: 0216 394 40 99
    •  E-Mail: info@forcesmakina.com

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde çalıştığından yıpranma ve aşınma olasılığı çok azdır. Makine içinde kullanılan yağ uzun ömürlü olmaktadır. Halat kullanıldığı durumda halatın görevi yerine getirmesi durumunda sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik yük asansörü motoru sadece yukarı çıkış için çalışmaktadır. Ama aşağı inişte kesinlikle motor çalışmamaktadır.. Aynı zamanda çalışırken sessiz şekilde çalışmaktadır. Hatta çalışma ortamlarında kesinlikle motor sesi duyulmamaktadır.. Elektrik kesintisi olduğunda ilave sistemine gerek duyulmaz. Ve bu şekilde otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi bulunmaktadır. Ayrıca yangın ve deprem olaylarına karşı güvenlidir. Yangın durumunda, makine dairesi alt katta olduğundan hidrolik yük asansörlerine ulaşım çok basittir.

Araç asansörleri 2000 kg — 3000 kg veya daha üst kapasiteli olabilmektedir. Ayrıca araç asansörleri binaların üstünde veya bodrum katlarında otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Asansörlerinin kapıları tam veya çarpma kapı diye isimlendirilen yarı otomatik şekilde yapılabilmektedir. Bazı yerlerde araç asansörü iç kabin kapısı kullanılmamaktadır.. Fakat araç asansörünün yapılmasında dikkat edilecek hususlardan en önemlisi şudur. Asansör Yönetmeliği kapsamında kapalı olarak tasarım yapılmışsa kabin kapısı zorunlu olmaktadır.