Bakırköy Kiralık Araç Firması

Bakırköy Kiralık Araç Firması Beydağı Motors uzun yıllardır Bakırköy ve çevresinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Ayrıca vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlamak adına bir çok çalışma yapmaktadır. Aynı zamanda Beydağı Motors; ekonomik, lüks, klasik ve spor araç kategorilerinde bir çok araca sahiptir. Bu sayede kişiler ihtiyaçlarına uygun araçları kolay bir şekilde seçmekte ve kısa süre içerisinde kiralamaktadır.

Beydağı Motors firmasından araç kiralamak için yapmanız gereken şey ise kiralanacak aracın seçilmesidir. Sonra ehliyet ve kimlikle birlikte kiralama ofisine gidilmesidir. Ayrıca aracı günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak da kiralayabilirsiniz. Bunun için gerekli koşullar sağlandıktan sonra kiralama sözleşmesi hazırlanmaktadır.

Detaylı bilgi için:

Beydağı Motors
Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz)

Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

Email : beydagimotors@gmail.com

Bakırköy Kiralık Araç Firması

Beydağı Motors Sarıyer Kiralık Araç hizmetlerinden faydalanmak ve araçların ücret bilgilerine ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Böylelikle ilgili internet sayfaları üzerinden binek araç kategorileri ve modelleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer Sarıyer ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de lüks bir binek araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Lüks Kiralık Araç” diye arama yapabilirsiniz. Böylece ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Böylelikle ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Beydağı Motors

Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. Küçükyalı Sok. No:50 Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

Bakırköy Kiralık Araç Firmaları;  İstanbul Bakırköy ‘de sizler için araç kiralama hizmeti sunmaya hazır birden çok firma bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını aşağıdaki gibi sıralayacak olursak:

Bakırköy ‘de en hızlı, en güvenilir ve de en kolay araç kiralamanın adresi Beydağı Motors firmasıdır.  Çalışma ofisi Bakırköy sahilde bulunan şirket, birden çok kategoride kiralık araç hizmeti sunmaktadır. Bakırköy kiralık araç şirketi sayesinde ister bütçenize uygun ekonomik araç isterseniz de lüks araçlar kiralayabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Beydağı Motors Ucuz Kiralık Araç Modelleri

  • Fiat Linea
  • Fiat Punto
  • Opel Corsa
  • Renault Clio
  • Hyundai Accent Era
  • Hyundai Getz

Beydağı Motors şirketinin bakırköy kiralık araç kategorisinde bulunmakta olan diğer binek araç modellerini görmek ve ücret bilgisini öğrenmek için web sitesine tıklayabilirsiniz.  Böylece kısa yoldan şirketin web sayfasına ulaşabilirsiniz.