Bilboardlarda KoltuK Altı Şoku

Wakino isimli Japon reklam ajansının kadınların koltuk altlarını reklam panosu alanı olarak kullanmaya başladığını duyurarak tüm gözleri üzerine çekti. Şirket kendi resmi web sitesinde de koltuk altlarına reklam yapıştırılan kadınların fotoğraflarını yayınladı.

Koltuk altlarına yapıştırılan fotoğraflar arasında, özel dedektiflik ajansı, iş arama sitesi ve teknik okul reklamları bile mevcut. ​Şirketin yaptığı açıklamaya göre, bu yeni teknik sayesinde güzellik salonları ve acısız epilasyon merkezlerine olan ilgi de  bir ayliarttı.

Wakino şu anda aynı yöntemle başka reklamlar üzerinde çalışıyor ve genç kadın ve erkekleri bu ‘yaratıcı’ reklam fikrine katılmaya çağırıyor.

Şirket ‘koltuk altı güzellik’ yarışmasını düzenlemeyi de planlıyor Pazarlama sitesi Pazarlamasyon ekibinden Cemre Üçhisarlı da bu yeni yöntem hakkında şu ifadeleri kullandı: “Düşündüğünüzde, sürekli yürüyen bir billboard kiralamak gibi bir şey. Üstelik daha önce görülmemiş bir reklam mecrası olduğu için insanların dikkatini çekeceği de aşikar