Bursa Ceza Avukatları

1983 yılında doğmuş olan Elif Çavuşoğlu ortaokul ve lise dönemlerini başarılı bir şekilde bitirmiştir. Daha sonrasında İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış olup başarılı bir not ortalaması ile buradan da mezun olmuştur.

Bursa Avukat Elif Çavuşoğlu Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmış olmakla birlikte aynı zamanda İş Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında da uzmanlaşmış olup bu alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca kendi avukatlık bürosunda bağımsız olarak avukatlık mesleğine devam etmekte olan avukat siz değerli müşterileri için güvenilir bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Elif  Çavuşoğlu, Bursa’ da hizmet vermekte olan ve iş hukuku, aile hukuku ve ceza hukuku alanlarında uzmanlaşmış değerli  ve işine önem veren bir avukattır.

Hizmet verdiği ceza hukuku faaliyetleri aşağıdaki gibidir:

Tutuklama kararlarına itiraz edilmesi.
El Koyma Kararlarına İtiraz edilmesi.
Süre tutum ve temyiz dilekçesi hazırlanması.
Adli Kontrol Kararlarına karşı itiraz işlemleri.
İnfaz Erteleme müracaatları ve takibi.

İnternet üzerinden arama motorlarını kullanarak “bursa ceza avukatları” diye sorgulama yapabilirsiniz ve Bursa ‘da hizmet vermekte olan ceza avukatlarının listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıda oluşturulmuş bağlantının üzerine tıklama yaparak kolay bir şekilde ve kısa yoldan Avukat Elif Çavuşoğlu ‘nun ilgili web sitesine erişim yapabilirsiniz

Peki Avukat Olmak İçin Ne Yapmalı?

Avukat olmak isteyen kişiler üniversitelerin hukuk fakültelerinde öğrenim görmek zorundadır. Her üniversitenin hukuk fakültesine yerleştirmesi için taban ve tavan puanları vardır ve birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Kişiler yerleştirme yaparken puanlardan ziyade yerleştirme sıralamalarını daha çok dikkate almalıdır. Hukuk fakültelerinin yerleştirme puanları yüksektir. Hukuk fakültelerinde öğrenim gören kişiler; öğrenimin son senesinde 6 ay mahkemede 6 ay ise Bursa Avukat Elif Çavuşoğlu gibi başarılı bir avukatın yanında staj yapmak zorundadır. Stajını tamamlayan öğrenciler stajının bittiğine dair bağlı bulunduğu baroya başvuru yapmak zorundadır. Baronun gerekli incelemeleri yapmasından sonra stajı onaylar ve avukatlık ruhsatını verir. Avukatlık; iş hukuku, aile hukuku ve ceza hukuku gibi alanlara ayrılabilmektedir.

Avukat Adı : Leman Elif Çavuşoğlu
Ofis: 0224 251 57 57
Cep : 0542 480 67 75
Mail : av.elifcavusoglu@hotmail.com

Adres :Elmasbahçeler Mh. Mahmudiye Cad. Dilmaç Plaza Kat:3 Daire:11 Osmangazi/ Bursa