Çukur Dizisi

Ay Yapım imzalı, Show TV’nin yeni dizisi Çukur iddialı bir şekilde giriş yaptı.

Yönetmen: Sinan Öztürk

Senaryo: Gökhan Horzum

Oyuncular: Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş

Çukur Dizisinin Konusu

İstanbul’un en belalı mahallerinden biri olan Çukur’u Koçova ailesi kontrol etmektedir. Koçovalıların Çukuru yönetirken  en çok dikkat ettikleri şey uyuşturucudur. Ve aslan uyuşturucuya izin vermemeleridir. Ancak yeni bir grubun ortaya çıkıp bu düzeni değiştirmeye çalıştırmak istemesiyle düzen bozulur. Koçovalılar tam pes etmek üzereyken o mahallede büyümüş ve yıllar sonra mahallesine dönen Yamaç’ın Çukur’a dönmesiyle işler değişir. Yamaç yıllar önce ailesini arkada bırakarak yeni bir hayat kurmak için mahallesinden ayrılmış ama şimdi de  ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, tehlikeli, yaralı ve bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır.  Ölene kadar mutlu olmak isteyen çiftin aralarına Yamaç’ın ailesinin ve Çukur’un yeniden hayatlarına girmesiyle hiç birşeyin eskisi olmadığını görürler. Sena’nın geçmişi  ve Yamaç’ın Çukur’daki geleceği bu çifte ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Ay Yapım imzalı Çukur dizisine başarılı oyuncu Mustafa Üstündağ katıldı. Mustafa Üstündağ dizide “Koçovalı” ailesinin en büyük ağabeyi olan “Kahraman” karakterine hayat verecek.