Ekonomik İlaçlama Hizmeti

Ekonomik İlaçlama Hizmeti için hemen Sct Haşere kontrol hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. SCT Ümraniye Böcek İlaçlama, 7 gün 24 saat prensibi ile hizmet veren kadromuzla her türlü sorun, acil çağrıya, ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda çözüm bulma amacındayız. Böcek ilaçlama uygulamalarımızda çevre sağlığı açısından, ekolojik dengeyi bozmayacak, suda ve toprakta kolayca çözülebilen insektisit ve rodentisitler tercih edilmektedir. Bu ürünlerin tümü haşere ve kemirgenlerle mücadelede son derece etkili olup WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Müşteri memnuniyeti esas alınarak çalışmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için gurur duymaktayız.

Adres
İstiklal Mah. Şadırvan sokak No:43
Ümraniye /İSTANBUL

Telefon/Mobil
0216 329 09 05

0554 541 56 44
Email
info@sctilaclama.com

Sct Haşere ve Kontrol Hizmetleri

Firma Ümraniye’de faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firma öncelikli olarak haşere ilaçlama ve zararlıları kontrol altına alma konularında çevreci ilkeler benimsemiştir. Özellikle köklü bir yapı ile genç dinamik personel kadrosuna sahip bir kuruluştur. Sağlık Bakanlığı izni, biyosidal uygulama sertifikaları ve periyodik gözetim ve denetimlerden geçmeyi başarmaktadır. Bu sayede sınıfında alışılmış yöntemlerden sıyrılarak özgün yöntemler ile müşterilerine karşı memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

Ümraniye böcek ilaçlama firmaları arasında kalite ve özgün nitelikleri ile İstanbul’da öncü olan firmadır.

Yaz aylarında her yerde baş gösteren haşerelere yönelik; kene ilaçlama, karınca ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, güve ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama, yılan ilaçlama ve kış aylarında, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, bu bağlamda haşere ilaçlama mücadelesi vererek yurttaşlarımıza huzurlu bir doğa yaşantısını garanti ediyor.

Her nevi haşereden uzak kalmanızı sağlayacak bahçe, ev, iş yeri ve diğer sosyal yaşam alanlarında ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede gönül rahatlığı ile zaman  geçirme olanağı sunacak hizmetler vermektedir.

Ekonomik İlaçlama Hizmeti

İlaçlama hizmeti sayesinde evinizde ofisinizde ve bahçenizde bilmediğiniz börtü böceklerden kurtulma imkanı bulabilirsiniz. Restaurantlarda ve evlerde detaylı böcek ilaçlama hizmetleri kesinlikle gerekmekte ve bu sayede böceklerin zararlarından kurtulabilirsiniz. Detaylı bilgi ve kurumsal bir firma arıyorsanız SCT ilaçlama ile irtibata geçerek İstanbul’un tüm semtlerinde ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

En Kaliteli İlaçlama Firması olarak bilinen SCT İlaçlama profesyonel hizmetler vermektedir. Ümraniye böcek ilaçlama; haşere istilasını yok edebilmek için profesyonel olarak çalışmaktadır. Bu sebeple gerekli bilgi birikimiyle Ümraniye başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermektedir. Haşere ve böceklere karşı hizmetlerinde genellikle böcek ilacı tatbikatını ilgilendiren özel durumlar ile karşılaşılmaktadır. SCT Böcek İlaçlama ile sizleri böyle durumlarla karşılaştırılarak sağlığınızı riske atmamak adına hizmet vermektedir. Bu sayede servis sorumluluklarını belirli aralıklarla periyodlar şeklinde eğitimler vermektedir. SCT İlaçlama müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına çalışmakta ve kısa süre içerisinde böcek istilasına uğrayan alanınızın böceklerden kurtulması için profesyonel olarak çalışmaktadır. Her daim kendini geliştirmekte olan personelleri sayesinde kaliteli işlere imza atmakta ve sektörünün lideri olmayı başarmaktadır.