Araç Kiralama Hizmeti

Araç Kiralama Hizmeti; Kiralık araç günlük yada daha uzun dönem için yapılabilmektedir. Araba kiralamanın en büyük avantajı kiralanan araba ile gideceği şehri doya doya gezip görebilmek istediği yerde mola verebilecek olmasıdır. Aynı zamanda yolculuklarda konfor da çok önemlidir. Ayrıca konforlu bir yolculuk sağlık içinde oldukça önemlidir. Çünkü sırt, bel ve boyun ağrısı yolculuklarda karşılaşılan en büyük sıkıntılardandır. Bu yüzden hem sağlık hemde maliyet açısından daha avantajlıdır.

Araç Kiralama Hizmeti

Kiralık araçları çoğu zaman şehir dışına çıkacak kişiler, acil araca ihtiyacı olan ve firmaların araç filosunu geliştirmek isteyen kişiler tercih etmektedir. Araç kiralamak aracı satın almaya göre daha ekonomiktir. Aynı zamanda Beydağı Motors her zevke ve ihtiyaca yönelik araçları ekonomik fiyatları ile bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede araç kiralama sektöründe adını duyurmayı başarmıştır.

Hizmet Bölgeleri;

Ataköy kiralık araç
Taksim kiralık araç
Bakırköy kiralık araç
Beşiktaş kiralık araç
Beyazıt kiralık araç
Beyoğlu kiralık araç
Eminönü kiralık araç
Etiler kiralık araç
Sarıyer kiralık araç
İstanbul Havaalanı Kiralık Araç

Beydağı Motors Bakırköy

Beydağı Motors olarak Bakırköy’de araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Bakırköy Araç Kiralama sayesinde en çok tercih edilen marka ve modellerden oluşan geniş araç filomuzdan yararlanmanız mümkündür. İhtiyacınız doğrultusunda her an araçlarınız hizmetinizde olabilmektedir. Sizler için sunulan araç kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Araç kiralama hizmetlerimizde; günlük, aylık yada yıllık olarak sözleşmeler yapabilirsiniz.

İş, gezi veya tatil amacı ile araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Beydağı Motors olacaktır. Beydağı Motors ile tanıştığınızda başka bir firma araştırması yapmanıza gerek kalmadan güvenli bir şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Konfor düzeyi yüksek otomobiller de araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında seçenekleriniz arasında yer almaktadır. Ucuz, spor, lüks araçları da bulabileceğiniz seçenekleri ile sizleri beklemektedir..

Araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizle birlikte Beydağı Motors ofisine gitmeniz yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.

Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Beydağı Motors ile irtibata geçmek için iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir:

Adres:

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL
GSM:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
Eposta:
beydagimotors@gmail.com