Forces Makina Hakkında

Neden Forces Makina diye merak ediyorsanız hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Forces Makina kurulduğu günden bu zamana kadar son teknoloji asansörler ve edinmiş olduğu tecrübelerle profesyonel hizmetler sunmaktadır.  Ayrıca %100 müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Yaptığı çalışmaları büyük bir özen ve çabayla yapmaktadır.. Forces asansör ayrıca makaslı lift, yük asansörü, engelli asansörü ve araç asansörü ürünlerini kaliteli malzemeler kullanılarak üretmektedir. Bu sayede eşyalarınızın emniyetli bir şekilde katlar arasında taşınmasına olanak sağlamaktadır.

Bu sebeple araç asansörü, makaslı lift ve yük asansörü için hemen Forces Makina müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.

Yük Asansörü Nedir

Kullanılacağı alana göre yük asansörleri farklılık göstermektedir. Örneğin binada yer alıyor ise mobilya vb. gibi eşyalarınızın yada ağır büyük makinelerinizin katlar arasında daha hızlı taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca hasar görmeden problemsiz bir şekilde taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir.

Forces asansör şirketinin web sitesini inceleyerek asansör çeşitlerine gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede yük asansörleri hakkında pek çok bilgi öğrenebilirsiniz.. Ayrıca aşağıda ki iletişim numaraları aracılığı ile müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Forces Makina yük asansörü hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Forces Makina | Yük Asansörü İmalatı ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Hakkında

Platformların kaldırma kapasitesi pek çok parça yağ içerisinde çalıştığından yıpranma olasılığı çok düşüktür. Makine içinde bulunan yağlar çok uzun ömürlüdür. Halatın kullanılacağı zamanlarda halatın görevi; sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından halet ve  kasnaklarda aşınma söz konusu olmaz.

Hidrolik yük asansörü çalışıyorken motor yalnızca yukarı çıkış için çalışır. Aşağı inişte ise motor asla çalışmaz. Motorun çalışması çok sessizdir. Öyle ki çalışma ortamlarında hiç bir zaman motor sesi olmaz. Elektrik kesintisi durumlarında ilave sisteme gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri bulunmaktadır. Yangın ve deprem gibi olumsuz olaylara karşı da güvenlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta yer aldığından yangın durumlarında ulaşımı kolay bir şekilde olmaktadır.