Mobilya Temizliği

Temizlik ve hijyen oldukça önemli unsurlardır sağlığımıza önem veriyorsak ilk adım hijyenden geçer. Evlerinizin ve bulunduğunuz her ortamın temiz olması gerekir. Temizlik yapmayı bazı insanlar pek sevmez haklılar biraz da öyle değil mi?  🙂  Genelde kadınların yaptığını düşünürsek çalışan kadınlar için çok daha zor bir durumdur.

Belirli aralıklarla yapılması gereken temizlik, mobilyaları da içine dahil ederek işi bir nebze daha zorlaştırmaktadır. Mobilya temizliği öyle normal ıslak bezle, hırçınca silinerek yapılmamalıdır. Daha hassas olunmalı ve kumaşa zarar verilmemelidir. Mobilya temizliği yaparken bez kullanacaksanız aşırı ıslak olmamasına dikkat etmelisiniz hafif nemli olmalıdır. Böylece üzerindeki kiri ve tozu alacak aynı zamanda da kuruması da daha kolay olacaktır.

Kendiniz yapmak istemezseniz halı yıkama makineleri de mevcuttur. Bunlardan yardım alarak veya tamamen bir temizlik şirketiyle anlaşarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Tabi temizlik işlerinizi kendiniz yapmak isterseniz inegöl mobilya vadi firmasından seçeceğiniz koltuk takımlarının kumaşının leke tutmayan özellikte olmasını talep edebilirsiniz.