Ofis Nakliyat Firması

Ofis Nakliyat uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübesi olan köklü ve kurumsal bir firmadır. Evden Eve Nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat gün geçtikçe artan firmalar sayesinde gerçek nakliye kimliğini kaybetme noktasına gelmiştir. Bu yüzdendir ki, seçici güzel bir firma bulmak çok zor bir duruma gelmiş, müşterilerin geneli ucuz olsun diye Kaliteli ve Sağlıklı bir nakliyattan uzaklaşmış, Ne olduğu belli olmayan Fason şirketlerin kırık dökük taşıma Araçları ve yöntemleriyle karşı karşıya gelmiştir. Biz sizlerin memnuniyeti için elimizden geleni yapmaktayız. Çalışmalarımız müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Sektöründe 25 yıla aşkın Tecrübesiyle , Sizlere Güvenli, Sağlıklı ve Sigortalı Nakliye ve Taşınma Hizmeti Sunmaktadır. Ofis Nakliyat Telefonla Anlaşma yapmaz. Sonrada Fiyat Arttırmaz. Çünkü Nakliyesi yapılacak eşyayı gider Ekspertiz eder. Ekspertiz eşyaya bakar, Gereken işlemlerini yapar ve Onun doğrultusunda Eşyanın nasıl taşınacağını, Hangi Arabanı taşıyacağını ve kaç kişinin taşıyacağını belirler. Eşyalarınız güvenle taşınıp yerleştirilmektedir. Herhangi bir kırılma, dökülme söz konusu değildir.

Taşınacak Eşya Avrupa’dan ithal Paplonlarla sarılarak Güzel ve Güvenilir bir şekilde muhafaza edilir. Kırılacak olan eşyalar Özel kolilere tek tek sarılarak konulur ve üzerine ne oldukları yazılır. Sökülüp takılması gereken Mobilya için tecrübeli bir çalışan görevlendirilir ve vida ve benzeri hiçbir araç gereç kaybolmadan yerine kurulur. Eşyalarınız için bizlere güvenebilirsiniz. Yaptığımız işlerde  ne malzemeden ne araçlarımızdan ne de personel sayısından asla kaçınmayız. Yapılan işin en kaliteli ve en kısa sürede zarar görmeden nasıl yapılacağına odaklanırız. Verdiğimiz hizmetler arasında Sigortalı ve Garantili Nakliyat hizmeti de mevcuttur. Dilediğiniz gibi hizmet almanızı temin etmekteyiz. Sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Çekmeköy evden eve nakliyat olmak üzere tüm ilçelere nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Kartal evden eve nakliyat şehirler arası Taşımacılık’da sizleri mağdur etmez. Kaliteli ve Güvenlik bir Şehirler arası taşıma yapmış olursunuz Şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizi yaptırırken ilk olarak yapmanız gereken bizi aramak olmalıdır. Bizleri seçmek zorunda değilsiniz ama size yardımcı olmak için tüm imkanlarımızı sunacağımızdan emin olabilirsiniz. İlke edindiğimiz Bir Müşteri Bin Müşteridir düşüncesiyle çıkmış olduğumuz bu yolculuk da hizmet bizden teşekkür etmek ise sizden olacaktır.

Atalar Mah.Basar Sokak.
No:9 Maltepe/İstanbul

0216 399 94 94
info@celebiyletasin.com