Takılar ve Kadın

Takılar tek olarak kullanıldığı gibi kombin olarak da kullanılmaktadır. Takılar kişide özgüven oluşturduğu gibi, büyük bir zarafet ve çekicilik de katmaktadır. Takıların birbirleriyle oluşturduğu uyum genellikle küpe ve kolyede çok daha fazla olmaktadır. Bu iki aksesuarın birlikte kullanılıyor olması ilk izlenimler için muhteşemdir. Çünkü bu aksesuarlar ilk göze çarpan takılardır. Bununla birlikte kullanılan bileklik, bilezik ve yüzük de uyum içinde olmalıdır. Fakat bazen giydiklerinizle takılarınızı öyle bir kombinlersiniz ki farklı renkte ve tarzda kolye ve küpe kullanmış bile olsanız bir uyum sergiler. Bu tamamen kişinin zevkine ve tarzına bağlıdır.

Bazen moda ile bazen de sadece sizin zevkinize göre seçmiş olduğunuz takılarla şıklık ve zarafeti yakalayabilirsiniz. Günümüzde çok fazla altın, gümüş, bronz gibi değerli taşların yanı sıra inci ile de farklı tasarımlar yapılmaktadır. Ayrıca daha ekonomik alım gücü olan takılarda bulmak arık çok zor değil. Ama özel günlerimizde veya davetlerde daha şık ve dikkat çekici takılar seçeriz. Özellikle özel tasarım koleksiyonlar bunun için idealler. Özel tasarım takılar için canayolacstamboul web sitesini ziyaret etmelisiniz. Birbirinden şık tasarımlar ile kendi tarzınıza göre ikonik, mistik ya da mitolojik takı bulabilirsiniz. Siz sadece kıyafetinizde ki duruşunu ve size verdiği şıklığı hayal edin yeter. Bazıları sadeliği severken bazı kadınlar gösterişi sevmektedir. Hem sadeliği hem de çekiciliği bulabileceğiniz tüm modeller burada.

Canan Yolaç’ın da dediği gibi  “Yaşam tüm renkleriyle, müziğiyle, hissettirdikleriyle bir karnavaldır.” Sizde yaşantınızda ışıltılı, gösterişli ve çekici olmak isterseniz bu tasarımlara mutlaka göz atmalısınız. cananyolacstamboul markasında ikonik tararım yüzükler, ikonik tasarım küpeler, ikonik tasarım bileklikler, ikonik tasarım broşlar, mitolojik tasarım yüzükler, mitolojik tasarım bileklikler, mitolojik tasarım küpeler, mitolojik tasarım broşlar, mistik tasarım bileklikler, mistik tasarım küpeler, mistik tasarım yüzükler, mistik tasarım broşlar, mistik tasarım kol düğmeleri, mitolojik tasarım kol düğmeleri, ikonik tasarım kol düğmeleri olmak üzere pek çok ürünü  bulabilirsiniz.

Ürünlerinden bazıları ise Jr. Secret Of The Universe Ruby Crystal İkonik Eklem Yüzüğü, Power Of Love Ametist Crystal Mitolojik Şahmeran Yüzüktür.