Dizel Partikül Filtresi

Dizel Partikül Filtresi Görevi Nedir ? Dizel son işleme sistemi, hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak için tasarlanmışlardır. Ön-katalitik konvertör (Precat) ve bir katalitik konvertörden (ana dizel oksidasyon katalizörü + kaplanmış dizel partikül filtresi) oluşmaktadır.

Dizel Partikül Filtresi

Çalışma Sistemi Nasıl İşlemektedir ?

Katalizör Temizleme işlemi yapan makinelerin sistemi Dizel son işleme sistemi, hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak için tasarlanmışlardır

ve ön-katalitik konvertör (Precat) ve bir katalitik konvertörden (ana dizel oksidasyon katalizörü + kaplanmış dizel partikül filtresi) oluşmaktadır.

  • Ana dizel oksidasyon katalizörü
  • Kaplanmış dizel partikül filtresi
  • Basınç boruları
  • Ön-katalizör (Precat)

DPF, silisyum karbürden yapılmıştır (SİC) ve soy metal ile kaplanmıştır. Hidrokarbonlar (HC), Karbon Monoksit (CO) emisyonlarını azaltmak için tasarlanmışlardır ve havaya kurumun atılmasını en aza indirmek için motor egzoz gazlarından partikülleri toplar. Kurum partikülleri, kaplanmış dizel filtresinin kanalları içinde birikmektedir. Ve filtrenin tıkanmasını önlemek için düzenli aralıklarla yanarlar.

Partikül temizleme makinesi olan Dpf Mac Çınar Makine katalizör temizleme amacı ile tasarlanmıştır. Ayrıca yurt dışına ihracat ta gerçekleştirerek sektörde lider konuma ulaşmıştır. Radiator cleaning machines 700 modeli bunlardan biridir.

Yurt dışında her garajda mutlaka bulunması gereken ürün ülkemizde o kadar revaçta  kullanıldığı alanlarda bir hayli etkili olduğu gözlemlenmiştir. Aynı zamanda imalatını da gerçekleştiren firmanın bir de Almanya şubesi var işlerinde büyük bir özenle çalışan ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan firma için ayrıntılı bilgi ve danışmanlık almak için https://www.dpfmac.com/en/contacts/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çınar Makina

Çınar Makina dpf mac olarak, uzun süren araştırmalar sonucu oluşan deneyimlerimizi bir araya getirdik. Aynı zamanda  son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp sizlere sunmaktayız.

Sektörel eksiklikleri tamamlayarak doğru çalışmalar yaparak yola çıktığımız makinelerimizle yeni bir marka yarattık. Bu sayede bu sektörde yerimizi aldık.

Güven ve hizmet ilkelerimizle çıktığımız bu yolda, araştırma ve geliştirme her zaman bir adım önde olduk. Aynı zzamanda doğaya ve insana yararlı makineler ürettik. Piyasada belirlenmiş sağlamlığımız ve kazançlı hizmet için üretimimizle şimdi DPFMAC olarak karşınızdayız.

Sektördeki bu yolda hiçbir değerimizi ve ilkemizi kaybetmeden ürettiğimiz makineler ve DPFMAC markamızla yanınızdayız